3D Aplikace a Animace

Kvalitně zpracovaná vizualizace Vám a Vašim klientům umožní nahlédnout a vyjádřit se do budoucích i současných technologií. Ve 3D virtuálním světě umožňuje představit jakýkoliv návrh, výrobek, projekt či myšlenku na papíře.

Pomocí monitoru, TV nebo projektoru je možné dosáhnout až foto-realistické úrovně zobrazení, včetně fyzikálních vlastností materiálů. Velkou výhodou je uplatnění takřka ve všech oborech např. architektura, design, průmysl, školství aj.

Vymodelujeme jakýkoliv 3D model včetně animací složitých technologických celků, s pohybujícími se objekty a scénami.

Animace a zpracování 3D digitalního obrazu, tvoří další vyšší úroveň prezentačních nástrojů v podobě dynamiky a pohybu. Díky animaci lépe vyjádříte a zdůrazníte výhody, principy a přednosti Vaší myšlenky, výrobku či technologie.

Nezanedbatelná je i skutečnost, že může odhalit nedostatky budoucího projektu, ještě ve fázi vývoje a ušetřit tím značný čas i finanční prostředky. S 3D animací se setkáváte opravdu všude, nejen ve studiich, ale i v televizích, mobilních telefonech, internetu a jsou zábavnou a efektní součástí našeho každodéního života.

Ještě propracovanější a nejvyšší úroveň poskytuje intuitivně interaktivní 3D, zde je možné opravdu vše.

Lze dokonale zapracovat 3D modely ( výrobků, technologií, objektů, domů, aj. ). Kombinovat s různými animacemi, náhledy, průlety, jednotlivé temata doplnit, točenými filmy, fotografiemi, vizualizacemi a důležitými daty s propojením na aktuální data na internetu. To vše procházet dle vlastního uvážení po jednotlivých tématech, které potřebujete, které Vás zajímají.

všechny reference